Jak to celé začalo

 

Prvním semínkem, zasazeným do podvědomí, byla účast ve škole smyku vesměs dámského osazenstva. Jedna ze zásadních otázek školitele byla:

Jak se zachováte v krizové situaci typu náhlé změny směru či prudkého zabrždění vozu?

Téměř všechny zúčastněné jednohlasně odpověděly: „Chytnu si kabelku.“

Školitel v patřičném šoku doplnil: „ A kde ?

Dámy: „Vedle mě, na sedadle spolujezdce.

Školitel se stále větším neporozuměním: „A proč ???

Dámy: „Aby mi nespadla a nevysypala se...!!!

Školitel už téměř v kómatu: „ A co volant, brzdy,...??!!!!

 

Setkaly se s naprostým nepochopením, protože žádný muž neví, že nedílnou součástí každé ženy je kabelka a její obsah, které řadí výše než svojí vlastní bezpečnost.

Po mnoha pádech kabelek a jejich obsahů dále, jsem se rozhodla splnit si své narozeninové přání, soustředit se na řízení více než na svou kabelku a nechat se obdarovat autosedačkou pro mou drahou polovičku (a manžel to není...).

Nabízené organizéry na přední sedačku (kabelku a poklady v ní, které chci mít po ruce) absolutně nereflektovaly velikost (většina jich je na notebook atd.), pohodlí (jednoduše vložím otevřenou kabelku) a urážely vkus jak můj, tak mé drahé...(doslova:-)).

Po rychlém průzkumu trhu jsem zjistila, že nejsem sama....My všechny řídící :-) ženy máme své kabelky, máme je rády a těžce neseme jejich pády !

A teď by měl začít podnikatelský kolotoč..., ale ba právě naopak, začala být velká legrace ! Na (devátou) vlnu kreativity naskočily spousty mých drahých (nejen kabelek)....Celým konceptem se zatím baví všichni zúčastnění, hlavně z okruhu mé rodiny a přátel. Řídíme se heslem, které sice není vystřiženo z gramatické příručky, ale je zlatým fondem naší rodiny „Meine Tasche sitzt sehr gut“ a vaše ?? :-)

 A přesně po roce si vaše kabelka může bezpečně sednout do auta také.

První, ryze český (šijeme v ČR) organizér na přední sedačku, který udrží vaši kabelku, vaše ruce na volantu a pozornost na silnici.

Držte volant, ne kabelku!

Nově nás najdete:

Boutique Gasolina Jeans                                CVRK Orionka

Masarykovo náměstí 15, Brandýs nad Labem                                   Korunní 127, Praha 3