Odpovědi

 

Váš spolujezdec nedělá tajnosti!

Šití na míru a zapůjčení prototypu na vyzkoušení

Pokud máte vlastní představu o velikosti, variantě, nebo barvě organizéru, ušijeme ho vám i vaší kabelce na míru. 

Nabízíme vám také možnost zapůjčení organizéru na vyzkoušení, kontaktujte nás:

e-mail: jsme%z%friendi.cz

mobil: 724 015 999

 

Kde se Friendi rodí?

V České republice, jsme patrioti. Konkrétně Friendi šijí úžasné ruce zručné, trpělivé a ochotné švadleny Míši a brašnářky Kamily

Z jakého materiálu je ušitý?

Vybrali jsme velmi kvalitní německé koženky v luxusním designu italských a španělských návrhářů, nebo 100% českou, vlněnou plsť a v neposlední řadě extrémě odolnou, voděodolnou textilii vyrobenou v ČR. Výsledky jejich zátěžových testů, potvrzujících vynikající parametry, najdete na našem Blogu.

Používáme výhradně kovové komponenty, obuvnické nitě a plastové výstuže.  

Jak je Friendi na sedadle uchycený?

Sebejistě drží dvěma popruhy, které si délkově nastavíte podle velikosti sedadla ve svém autě. Horní i dolní popruh spojíte kroužkem na levé straně organizéru, abyste mohly Friendi ovládat od volantu. 

Nově vybrané modely s koncovkou do bezpečnostního pásu

Proč pouze s Friendi?

Je to bezpečnější, praktické, pohodové a návykové. Unikátní umístění organizéru Friendi, kvalita provedení a neustálý vývoj nových variant a vychytávek z něj dělá nepostradatelného spolujezdce. Organizér vyrábíme ve dvou standardních velikostech, přičemž v obou je kromě vaší kabelky, nebo dokumentů,  místo na láhev s osvěžujícím obsahem (nebo třeba hrnek na kávu), sluneční brýle i květiny od ctitele. Na straně od řidičky, řidiče má pak Friendi kapsičku na mobil, nebo klíče. 

Co když chci svézt jiného spolujezdce?

Pak stačí jenom odepnout dolní kroužek na levé straně sedačky, a otočit organizér okolo opěrky hlavy dozadu, nebo přetáhnout horní popruh přes opěrku hlavy a přesadit Friendi dozadu. Jednoduché a rychlé, abyste nemuseli vystoupit z auta.

Opravdu lepšího spolujezdce není?

Bezpečně pohlídá všechny volně položené předměty v prostoru předního sedadla, abyste mohli v klidu brzdit, nebo krouhat zatáčky. A to ještě v praktickém, designovém a kvalitním balení. Chrání vaše potahy umazáním. Nově můžete organizér doplnit odpadkovým košem. Vaše auto bude konečně upravené a uklizené.

Pohodová a bezpečnější jízda je skutečností !