FRIENDI- Perfect For Drive

Krásný den všem,

od doby co mám děti je naše auto plné hraček, bot a nekonečných drobků :). Moje věci jsou většinou v kufru, protože vozím přebalovací tašku, batůžek do školky/cvičení. Dětem jsme pořídili organizéry do auta, aby se všechno neválelo všude kolem. Věděli jste, že existují i organizéry pro nás dospělé? Já vůbec a o to víc mě překvapila nabídka, že jeden mohu vyzkoušet.

Pojďme si nejdřív představit značku. Friendi jako první vyrábí český designový organizér do auta. Můžete si vybrat různé barevné a i materiálové provedení ( kůže nebo velmi odolná impregnovaná textilie) a nemusíte se ani bát praní. Já jsem si vybrala organizér Ekonomka, rozměry jsou 35 x 26 x 40cm.

Jak to vlastně funguje? Organizér je určený na sedadlo spolujezdce a s pomocí dvou nastavitelných popruhů ho jednoduše připevníte. Pokud si k vám někdo bude chtít přisednout, stačí ho jednou rukou odepnout a přesunout zezadu sedačky. V organizéru můžete vozit prakticky cokoliv. Svačinu, kabelku, květiny, pejska, nákup atd. Navíc díky popruhu na spodní části můžete přichytit další kabelku nebo odpadkový koš.

Za sebe musím říct, zlaté české ručičky :). Už se nemusím bát, že se mi při jízdě kabelka vysype a konečně mám i kafe u sebe. Bohužel tam přibývají hračky od dětí... :) 

Jak se Vám líbí?

http://www.veronikaisa.com/2019/10/friendi-perfect-for-drive.html